Oferta dla firm, instalatorów, podwykonawców

Zapraszamy do współpracy instalatorów i podwykonawców oraz mniejsze firmy działające w branży. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją kanałów i kształtek do wentylacji. Na rynku funkcjonujemy od 2014 roku, sumiennie realizując wszystkie zamówienia - również te niestandardowe. Satysfakcja Klientów i spełnienie ich oczekiwań to nasz priorytet.

Niezwykle dla nas ważne są normy wentylacyjne i dokładna realizacja zleceń dokonywana na podstawie otrzymywanych rysunków technicznych, specyfikacji i projektów. Stale rozbudowujemy i inwestujemy w nasz park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania stawiane naszym produktom.

Nadrzędną rzeczą dla nas jest trzymanie się wszelkich norm podczas produkcji wentylacji, którą wykonujemy w oparciu o otrzymane rysunki techniczne/specyfikacje/projekty.

Wysoki standard i profesjonalizm

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i realizujemy je w trybie pilnym, ponieważ wiemy jak cenny jest dla naszych Klientów czas. Wierzymy, że produkcja wentylacji instalowanych w prywatnych mieszkaniach i domach, jak też w budynkach użyteczności publicznej, to misja, która ma służyć zapewnieniu zdrowia i komfortu ludzi. Dlatego właśnie tworzymy produkty z najwyższą starannością.

Zapraszamy do współpracy inwestorów, podwykonawców oraz mniejsze firmy działające w branży. 


Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się