Kanały wentylacyjne

Oferujemy Państwu szeroką gamę kanałów wentylacyjnych – prostokątnych i okrągłych zgrzewanych lub spawanych wzdłużnie, do połączeń kołnierzowych, a także na opaski. Wszystkie nasze produkty wykonywane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i odznaczają się dużą wytrzymałością oraz trwałością.

Kanały wentylacyjne naszej produkcji spełniają wszelkie niezbędne normy i atesty, dzięki czemu mogą znaleźć zastosowanie zarówno w inwestycjach prywatnych, jak również komercyjnych. Oprócz elementów dostępnych w naszym asortymencie realizujemy również zlecenia niestandardowe, w pełni dostosowane do potrzeb Klientów.

Kanały wentylacyjne

Kanały prostokątne i okrągłe

Podstawową pozycją w naszym katalogu są kanały prostokątne i okrągłe. Ich uzupełnienie stanowią różnego rodzaju kształtki, będące istotnym elementem każdego projektu. Ponadto w ofercie posiadamy akcesoria do instalacji, takie jak czerpnie, przepustnice oraz kratki wentylacyjne i okapy, które jesteśmy w stanie wykonać w dowolnych rozmiarach.

Producent

Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy, dzięki czemu produkcja nawet najbardziej nietypowych elementów wentylacji nie stanowi dla nas problemu. Profesjonalizm i dbałość o jakość produktów to dla nas wartości nadrzędne, podobnie jak indywidualne podejście do wszystkich naszych Klientów. Mikatech to gwarancja jakości niezależnie od wymagań.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się