Przewody wentylacyjne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo blaszane przewody i kształtki wentylacyjne o przekroju kołowym oraz prostokątnym. Posiadamy własny park maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować w krótkim czasie nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Towar wysyłamy na terenie województwa mazowieckiego. Nasza szeroka gama produktów zawiera różnego rodzaju przewody o przekroju kołowym i prostokątnym - rury i kanały, które wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Jako producent elementów do montażu wentylacji oferujemy możliwość zamówienia elementów z różnej grubości blachy, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Przewody wentylacja

Kształtki wentylacyjne

Oferujemy Państwu również duży wybór wykonanych z blachy kształtek o przekroju kołowym i prostokątnym. Kolana, trójniki, czwórniki oraz złączki i króćce to tylko niektóre z bardzo wielu elementów dostępnych w ofercie Mikatech. Wyróżnia nas profesjonalizm i szybkość realizacji wszelkiego rodzaju zleceń, nawet tych niestandardowych.

Jesteśmy w stanie wyprodukować nawet najbardziej nietypowe kształtki o dowolnych rozmiarach i grubości zastosowanych materiałów. Nasze produkty trafiają zarówno do domów i mieszkań, jak również do budynków użyteczności publicznej. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, podobnie jak naszych Klientów.

Wymiary i ceny

Posiadamy konkurencyjne na rynku ceny, o czym możecie się Państwo przekonać wysyłając do nas zapytanie formularzowe. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami Klienci, a stale powiększany park maszyn sprawia, że nie boimy się zamówień zawierających projekty elementów o niestandardowych wymiarach.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się